Podarite našemu društvu del dohodnine!

Vsako leto nam država omogoči, da lahko do 0,5% dohodnine poklonimo nevladnim organizacijam, ki jim zaupamo in cenimo njihovo delo. Del dohodnine, ki ga namenite v dobrodelne namene, v nobenem primeru ne vpliva na višino preplačane dohodnine, ki vam jo država vrne. Če svoje pravice do donacije v dobrodelne namene ne izkoristite, to pomeni le, da jo država »spravi v svoj žep” – pobere jo državni proračun. Ne gre za veliko denarja, a kot neprofitna organizacija bomo veseli prav vsakega prispevka.

KAKO LAHKO DONIRATE?

Izpolnjeno spodnjo zahtevo natisnite in nam jo pošljite po pošti na naš naslov:
Arhivsko društvo Slovenije
Zvezdarska 1

ali

pa jo sami oddate na pristojni davčni urad (pristojnost je vezana na vaše stalno bivališče).

DO KDAJ IMAM ČAS?
Vsi davčni zavezanci lahko do 31. decembra 2015 oddate zahtevo za namenitev dela dohodnine na pristojni davčni urada ali nam jo pošljete na naš naslov.

Seznam upravičencev do donacij za leto 2015 je na voljo tukaj.

V naprej se vam zahvaljujemo za prejete donacije! Vsem tisti, ki ste to že storili in nam vsako leto namenite del dohodnine, pa se iskreno zahvaljujemo!

Hvala, ker nam pomagate!

Podarite našemu društvu del dohodnine!